Menu

Jaki nocleg w Krynicy Morskiej dla rodziny?

- Krynicka wyspa

Jeśli szukasz doskonałego miejsca do rodzinnego wypoczynku,  Krynica Morska jest idealna dla Ciebie. To turystyczne miasteczko położone nad Bałtykiem przeżywa swój rozkwit szczególnie w okresie letnim. Do kurortu chętnie zjeżdżają wtedy całe rodziny, aby wspólnie wypoczywać na plaży. Wielkim zainteresowaniem cieszy się również latarnia morska, z której roztacza się piękny widok na całą Zatokę Gdańską oraz Zalew Wiślany.
Jednak rodzinna wycieczka do kurortu,zwłaszcza latem, kiedy ceny rosną, to poważny wydatek. Jak w takim miejscu jak Krynica Morska tanio przenocować, nie tracąc przy tym zabawy na urlopie?
Po pierwsze – sprawdźmy noclegi znacznie wcześniej. Krynica obfituje w liczne pensjonaty, być może uda nam się znaleźć taki,w którym cena jest adekwatna do komfortu. Warto to zrobić wcześniej, ponieważ takie miejsca szybko są rezerwowane.
Warto również odpowiednio wcześniej poszukać kwater prywatnych – w nich ceny mogą być trochę niższe.
Jeśli Wasze dzieci są już na tyle duże, aby spać od namiotem, można również urządzić wspólny wyjazd na łono natury. W dzień odpocząć na plaży, a wieczorem zjeść kiełbaski z grilla. W dodatku z namiotem można pokusić się o wycieczkę krajoznawczą i nie poprzestawać na noclegi Jantar. Inną opcją na taki wyjazd jest również wynajem przyczepy kempingowej. Dziś praktycznie wszystkie pola namiotowe są wyposażone w łazienki i prysznice,wiele z nich ma specjalne miejsce na ognisko czy plac zabaw dla dzieci.
Na rodzinne wakacje nie trzeba wydawać fortuny, wystarczy przemyśleć wszystkie opcje i wymarzone wakacje mogą się udać.